Sisteme Giriş Yapabilirsiniz !

Uğurlu Mezunlar

/source/Etkinlikler/mezun.jpg

   

  Özel Düzce Uğur Lisesi temel lise eğitimi olarak verdiğimiz eğitiminin son mezunlarını verdi.

Okul kurucumuz Gökhan Sarıgül, öğrencilerine Milli Mücadelenin 100. yılında Uğur Temel Lisesi’nin son mezunları olduğunu ve lise diplomalı son öğrenciler oldukları için özel olduklarını ifade etti.Kurucumuz  mezun olan öğrencilerine ayrıca anlamlı bir de nasihatte bulunarak; “İlerleyen zamanlarda para için yada makam için manevi değerleri olan vicdan, vatan, millet ve ailelerinizden asla vazgeçmeyin” dedi.

Özel Düzce Uğur Lisesi temel Lise eğitimini tamamlayan öğrencilerini düzenlediği muhteşem mezuniyet töreni ile uğurladı. Düzce Üniversitesi Konferans Salonunda yapılan törene Öğrenciler, aileleri, okulun yöneticileri, öğretmenler katıldı.

Okulumuz Kurucusu Gökhan SARIGÜL “Artık lise eğitiminizi tamamlayarak üniversite ve ardından da iş hayatına atılacaksınız. Kariyerinizin ve hayatınızın hiç bir döneminde vicdan, vatan ve milletinizi satan bireyler olmayın. Bu iki kavram sizler için çok değerli olsun. İlerleyen zamanlarda neler yaparsanız yapın ama bu değerlerinizi asla unutmayın. Birde ailenizi hiç bir şeye değişmeyin. Bütün bu kutsal kavramları öğretmeye çalıştık. İnşallah sizlerde bu kutsal değerlerinden vazgeçmeyen bireyler olursunuz” dedi.

 

 


Düzce Uğur Okulları 20.5.2019