Sisteme Giriş Yapabilirsiniz !

O SES UĞUR

/source/Etkinlikler/O_SESS.jpg

Düzce Uğur Temel Lisesi öğretmenleri ve öğrencilerinin katılımıyla Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde “O Ses Uğur” ses yarışması düzenlendi. Yarışmada şarkı ve türküler seslendiren öğrenciler performanslarıyla göz doldururken, döndürmeyi başardıkları jüri üyelerinden birini seçtiler. Öğrencilerin yarışmaya hazırlanmasına Müzik dersi öğretmenimiz Aydın Vural Keçeci ve Coğrafya öğretmenimiz İbrahim Kaynar yardımcı oldu.

Programda altı jüri ve bir sunucu yer aldı. Juriliğini öğretmenlerimizden Biyoloji öğretmenimiz Esra Baydil, Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenlerimiz İrem Otluoğlu ve Gamze Akçay, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenimiz Ayşe Öztürk ve Matematik öğretmenlerimizden Zafer Dudak ve Hakan Kuzu, sunuculuğunu ise Coğrafya öğretmenimiz İbrahim Kaynar gerçekleştirdi.

Öğrencilerin yıl içinde yaşadığı stersi azaltmak ve motivasyonlarını artırmak amacıyla düzenlenen yarışmada birbirinden güzel sesler yeteneklerini sergiledi. On altı öğrencinin katıldığı yarışmada öğrenciler hem yarışma heyecanını yaşadı hem de eğlendiler. Yarışmanın birincisi ise jüriliğini Biyoloji öğretmenimiz Esra Baydil’in yaptığı 12-A sınıfında yer alan Özge Sarıca seçildi. Yarışma sonrası Coğrafya öğretmenimiz İbrahim Kaynar küçük bir konser vererek programı eğlenceli bir şekilde sonlandırdı. Yarışma sonunda dereceye giren öğrencilere okulumuzun düzenlediği İstanbul Gezisi’ne ücretsiz katılma hakkı tanındı.


Düzce Uğur Okulları 7.4.2017